W telegraficznym skrócie. D0 HYDRA – niepokojące, mknące Bóg wie gdzie. Może do hydry, a może nie. I w dzielnicy, której nie zwykłem zwiedzać, a gdzie mnie wywiózł tramwaj z przyczyn braku torów tam, gdzie jeszcze wczoraj były (wiadomo; remonty śmierć i podatki są wieczne) na ulicznej skrzynce energetycznej trafiam przesłanie jeszcze bardziej niepokojące – LUSTRO SSIE. Nie zostaje nic innego, jak sprawdzić kogo/co ssie. Na razie objawienia nie było. Lustro trwa jak trwało i nic nowego w nim nie widać.
Tych dziwnych tablic coraz więcej, niebawem będą rozpraszać kierowców, bo będą rozkminiać, co ów napis znaczy lub zapowiada...
OdpowiedzUsuńszaleństwo. i to nie za darmo.
UsuńU mnie nie spotkałam się z takimi tablicami.
Usuńcierpliwości - wytęż wzrok a znajdziesz. coraz więcej ludzi czuje niepohamowaną potrzebę pochwalenia się oryginalnością i tablice do czytania pojawiają się coraz częściej.
UsuńLece do PL, będę się przyglądać tablicom w autach :) Lustro ssie :) może to ksywka. hehe.
OdpowiedzUsuńprzez WRO?
UsuńPoznań
UsuńUdanego pobytu w takim razie, gdybyś zaczepiała z dowolnych powodów o Wrocław... hmm byłoby miło. kto wie co los przyniesie.
UsuńZastanawiam się nad wieczorem autorskim we Wrocławiu pod koniec września, ale to palcem pisane po wodzie... muszę zadzwonić do księgarni hiszpańskiej, a mam jakieś wewnętrzne spowolnienie.
Usuńoooooo... super byłoby! pisz tym palcem głęboko, żeby ślad został.
Usuń