niedziela, 21 czerwca 2026

Ekstrakt o bogactwie życia wewnętrznego.

 

    Uwielbiam czas, kiedy jesteś tylko dla mnie, na wyłączność. Świat zewnętrzny toczy się gdzieś tam, gdzie się go spodziewamy, czyli na zewnątrz. Wewnątrz, niczym w kokonie siedzimy sobie spokojniutko we dwoje i knujemy małe, co nie znaczy mało intensywne życie.

6 komentarzy:

  1. To co napisałeś, zostało przyjęte od gardła w dół, do mostka, jakby mały pęcherzyk powietrza nagle rozepchał wszystko, cokolwiek. Czasem dwa słowa przy sobie i jest taki efekt niepodrabialny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne jest takie knucie we dwoje:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. we dwoje można to, co samemu nijak nie wychodzi.

      Usuń