piątek, 6 maja 2022

Ekstrakty cz.58

 Sensacja na wyciągnięcie ręki!

        Fani oczekują wymarzonego dziecka. Z powodu krytycznie odmiennych opinii nie podjęli dotąd decyzji w kwestii ojcostwa, płci potomka i scenerii poczęcia, jednak wydaje się być przesądzonym, że poród się odbędzie w prywatnej klinice szwajcarskiej pod okiem miliarda dwustu milionów widzów. PPV.


Negocjacje.

        Strony wreszcie zdecydowały się na neutralny arbitraż. Od ponad roku trwają rozmowy dotyczące wyboru bezstronnego sędziego, który zakończy spór. Największym problemem nadal pozostaje fakt, że w konflikt zaangażowane były wszelkie istniejące nacje, choć żadna dziś nikt nie pamięta już idei sporu.

 

Biznes do kwadratu.

        Nauka, po żmudnych badaniach, określiła minimalną liczbę dwudziestu sześciu powtórzeń, jako wystarczającą do zapamiętania przekazu. Posiadając telewizor można przyswoić każdy przekaz w dobę, a najzabawniejsze jest, że koszt indoktrynacji przerzucono na odbiorcę wraz z podatkiem od wartości dodanej!

 

Dar niebios.

        Ojciec mnie uprzedzał, że jestem niespełna rozumu, urody mi brak i nie kłamał, że w spadku po nim zostanie mi fortuna. Przekazywał mi niepojętą wiarę w to, że jedyne co mogę mieć, to szczęście. Dlatego dwa dni po jego pogrzebie zacząłem grać w rosyjską ruletkę, a bogaci durnie płacili za mój fart.

 

Darowizna.

        Była zdeterminowana w nastoletniej naiwności, gdy zaciskając zęby rozbierała się, aby mi oddać skarb nietkniętego dziewictwa. Nie domyślała się, że bardziej potrzebuję wątroby, gdyż moja była już w strzępach. Patrzyła przestraszona, jak ją patroszę, żeby pobrać organ, zanim zgasną jej złudzenia.

6 komentarzy:

 1. Czasami dopiero po pogrzebie dowiadujemy się prawdy o zmarłych...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a kto wie, czy to nie działa również w drugą stronę.

   Usuń
 2. Chwała Zeusowi, nie mam telewizora.
  I podoba mi się info o wątrobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kojarzę - patologia...

   Usuń
  2. Patologia wątroby czy patologia beztelewizorowa?

   Usuń
  3. podobała się Tobie patologia zawarta w treściach. przynajmniej tak było.

   Usuń