środa, 18 maja 2022

Współczesny(?) Kopciuszek.

Kosmetyk posiadał magiczną moc. Potrafił cofnąć czas, oszukując niedoskonałość zmysłów. Poświęciła przedpołudnie dopieszczając efekt. Nie ograniczyła się do twarzy. Dziś zamierzała pozwolić sobie na frywolność, może zgoła na perwersję? Aż w niej soki wezbrały, gdy nagle odmłodniałą nagością epatowała lustro czekając wiadomości od Księcia. Internetowa randka uzgadniana była od tygodnia. Bielizna i ciuszki, którym pozwoli upaść dowolnie nisko czekały od dwóch dni na swoją chwilę. I pościel pachnąca nagietkami.

 

Jeszcze raz przeczytała ulotkę dołączoną do tubki. Producent obiecywał, że cud potrwa 12 godzin. Zaledwie. Trzeba będzie księcia wygonić, kiedy ostygnie, żeby nie zasnął - budząc się obok postarzałej nagle kochanki.


13 komentarzy:

 1. Nie jestem zwolenniczką magicznych tubek i cudownych kuracji. Pesel i tak nie kłamie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pesela nikt nie obiera z jedwabiu...

   Usuń
  2. Ale istnieje i trwa niezłomnie, wiecznie żywy.

   Usuń
  3. i nie trzeba go odświeżać. gorzej, kiedy będzie przeterminowany. Holendrzy już ściągnęli do nas kapsuły dla samobójców.

   Usuń
  4. Niech sobie z nich frajerzy korzystają, ja mam ten etap za sobą.

   Usuń
 2. ..taaak, 'Producent obiecywał, że cud potrwa 12 godzin. Zaledwie' - to dużo czy mało?
  ..na moje szczęście nie gustuję w takich kosmetykach.. po co oszukiwać i stresować się, że przy 'odgrywaniu roli' kurtyna opadnie i ... :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja kwiczę z radości, kiedy słucham reklam - np antyperspirant, który wytrwale działa jednym ciągiem 48 godzin - nie trzeba się myć już nawet - wystarczy "zastosować" - a to słowo tak jest nadużywane, że nie mogę na nie patrzeć. leków się nie połyka, tylko stosuje, proszki do prania, pastę do zębów itd... nie można tak po prostu używać chociaż części z wymienionych?

   Usuń
 3. Współczuć należy tego typu bytom, i płci żeńskiej i męskiej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bytów na świecie nie brakuje. i kosmetyków też.

   Usuń
 4. Podobny epizod widziałam w filmie. Niemłoda żona odmładzała się dla męża, który i tak zostawił ją dla dużo młodszej kochanki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a Topor napisał "Cztery róże dla Lucielle" - opowiadanie o facecie, któremu żona piękniała, jak pił whisky o tej nazwie. i bardzo kochał żonę i chciał żeby czuła się piękną. kiedy okazało się, że musi iść na odwyk - zaczęły się schody.

   Usuń