niedziela, 22 maja 2022

Ekstrakty cz.63

 

Komunikat.

Opóźniony pociąg z Zakopanego do Międzyzdrojów utonął pod Wrocławiem podczas przeprawy promowej. Poszukiwania w związku z zapadającym zmierzchem odłożono do jutra. Zwłoki i bagaże podróżnych można próbować przechwycić indywidualnie tej nocy na wysokości Głogowa.

 

Wyznanie gwiazdy – wywiad na żywo.

Pokora? Uwielbiam. Szczególnie u innych.

 

Reklama zespolona.

Według zgodnej opinii ekspertów, już bieżącej jesieni Ziemię opanuje toksyczny wirus - kosmiczną kiłę sprowokowaną aktywnością czarnej dziury rozprzestrzeniać będą OBCY drogą płciową, ignorując preferencje Ziemian. Polecamy TANIE, obowiązkowe szczepienia ochronne i ubezpieczenia od gwałtu przez UFO.

 

Ogłoszenie drobne.

W związku ze zbliżającym się Wielkim Potopem, brakiem środków na budowę Arki i niefortunną serią rodzinnych niesnasek zamienię płuca na skrzela. W rozliczeniu kawalerka na Woli, wycieczka all inclusive na Ararat, obrączka ślubna po jednym rozwodzie i komplet nieużywanych narzędzi stolarskich. Noe.

 

Alert RCB.

Nad miastami południowej Polski rozpylone zostaną tej nocy aktywne jony suszy. Mieszkańców i zwierzęta domowe we wskazanych lokalizacjach obowiązuje przymusowa kwarantanna. Uprasza się o ukrycie cennych okazów roślin i niewywieszanie prania na balkonach/ogródkach, co mogłoby zakłócić proces.

5 komentarzy:

 1. Nad miastem Polski południowej, ale jeszcze dodatkowo wschodniej, zostały rozpylone jony aktywnego wiaterku i lekkiego deszczyku. Podoba mi się. A rodzinie w Głogowie przekażę komunikat - może coś wyłowią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. udanych połowów! jeśli nie żałoba, to może chociaż nadzwyczajny zysk.

   Usuń
 2. Dam pracę.
  Zatrudnię na oko, bez zbędnych papierów poszukiwaczy pereł ze zdolnością do pływania/ serfowania w necie. Zakres obowiązków mocno ograniczony : wyłowić wartościowe okazy. Czarne perły mile widziane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na jaki adres przesłać CV?

   Usuń
  2. No i połów mi się udał. ;) Ale CV z pewnością winno trafić w inne ręce. Pewnie kilka adresów z "zasobami ludzkimi" jest otwartych na propozycje.
   Moje cv przeważnie trafiało w próżnię.

   Usuń