środa, 16 lutego 2022

Sensacja dnia.

 

    Jak donoszą nieoficjalne informacje czołowa gwiazda europejskich tabloidów wczorajszego wieczoru dokonała sensacyjnego odkrycia. Eksplorując pamięć smartfona pomiędzy sesjami zdjęciowymi w zaciszu luksusowego apartamentu na dominikańskim wybrzeżu odnalazła trzy, nigdzie dotąd nie publikowane zdjęcia topless z inną gwiazdą znaną z bywania tu i ówdzie. Szokujące odkrycie wywołało zawirowania na londyńskiej giełdzie i zawieszenie serwerów w odległych Bahamach. Fani prześcigają się w domysłach i liczą na szybkie upublicznienie znaleziska, gorejąc z niecierpliwości. Lokalne dzienniki donoszą, że histeria związana z oczekiwaniem sięgnęła zenitu. Udokumentowano już pierwsze samobójstwa i zbiorowe samookaleczenia, a przed siedzibą celebrytki kłębi się rozgorączkowany tłum, spontanicznie wyzbywający się nadmiaru nasienia.

16 komentarzy:

 1. Grunt to umiejętność wywołania sensacji. Powodem może być nawet psia kupka znaleziona na chodniku. Tych, którzy czerpią z tego pieniądze nie brakuje, a żądnych takiej wiedzy nie sieją. Oni się rodzą. Trafnie to ująłeś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najwyraźniej jestem upośledzony, bo jakoś nie rozumiem tego zgiełku i zdumiewa mnie, że ktoś znany z tego, że bywa w drogich miejscach (i to półnago) ma decydować o modzie, standardach zachowań, czy zakupach. owszem - podziwiam, że tak drogo potrafią sprzedać pianę, by bawić się bez końca, ale żal mi tych, którzy ulegają i pod wpływem wypacykowanej urody głupieją każdego dnia.

   Usuń
 2. Wydarzenie o znaczeniu nie tylko międzynarodowym ale i międzyplanetarnym
  :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie.
   jedna pani przyszła bez butów na imprezę, inna zaśpiewała na żywo, jeszcze inna pochwaliła się, że przeżyła z jednym facetem więcej niż rok - po prostu szok.

   Usuń
 3. Szczerze, to nie mam pojęcia o co tu chodzi, ale niektórzy aby wywołać sensację - zdolni są do wszystkiego. Tylko, czy to wszystko polega na prawdzie czy tylko na tym by za wszelką cenę zdobyć sławę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i pieniądze. sławą lodówki nie zapełnisz.

   Usuń
 4. Co robi nasz rząd? Marnuje Pegasusa na jakichś Giertychów, a tu takie balony są dla nas niedostępne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czołowa gwiazda europejskich tabloidów...to mówi samo za siebie. Są gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki. Tabloid tj. brukowiec, szmatławiec, bulwarowiec...Nic dziwnego, że tłum kłębi się przed siedzibą celebrytki. Może położono tam bruk, szmatki lub nawet zrobiono bulwar dla wygłodniałych oglądaczy-czytelników?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a może pani znów "zapomni" stanika idąc do piekarni po bułki?

   Usuń
  2. Oby wiatru nie było, bo balony mogłyby odlecieć...

   Usuń
  3. przecież do wypełniania stosuje się silikon, a nie hel, czy wodór.

   Usuń
  4. " Nie budźcie marzeń ze snów"/snu- R. Rynkowski -ot i wszystko.

   Usuń
  5. taaa logika potrafi skarcić pragnienia za brak rozsądku.

   Usuń
 6. Dobre, usmialam sie 😂 Szczegolnie koncowka obledna. Niektorzy fani potrafia umrzec jak nie zaspokoja pragnienia i ciekawosci. A prasa brukowa wiecznie potrzebuje takich smaczkow zeby zarobic na platny seks. Padlam 😂😂😂 Zarabisty tekst Oko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miło mi, że wywołałem uśmiech. śmiech jest zdrowy. smacznego.

   Usuń