czwartek, 21 lipca 2022

Ekstrakty cz.72

 

Zbyt stary.

Nie miałem odwagi przyznać się, bo byłaś tak młoda… A przecież ukrywałem jedynie prawdę. Czy to grzech mieć siwe włosy i pokochać kogoś, komu płeć dopiero zaczyna kipieć w zawstydzeniu?

 

Zbyt młody.

        Koledzy z klasy śmiali się ze mnie, bo zamiast ciągnąć kucyki Kasi z trzeciej B, wzdychałem do jej mamy. Głupcy, nie dostrzegali jak piękną jest kobietą, uwikłaną w miękkość niewieścią, do której Kasia jeszcze nie dorosła. Widać, żaden z nich nigdy nie przytulił się do pulchnej, ciepłej piersi.

 

Zbyt wyrafinowany.

Seks od zawsze miał dla mnie znaczenie, szczególnie ten nieoczywisty. Trudno było namówić jednodniową jętkę na wyrafinowane pieszczoty, ale kiedy wreszcie się udało… Sąsiedzi z zawiści obijali szczotką sufit, zagłuszając rozkosz spełnienia, albo rąbali młotkiem w kaloryfer, przedrzeźniając ekstazę.

 

Zbyt odważny.

Zmęczył mnie samogwałt, na jaki zostałem skazany, wzorem większości nastolatków. Podświadomie przekonany byłem, że to jedynie proteza, a ambrozja spełnienia mieszka zupełnie gdzie indziej. Pomimo lęku przed odrzuceniem, postanowiłem ujawnić własne, naturalne potrzeby każdej napotkanej niewinności.

 

Zbyt biedny.

Była piękna i młoda, a jej dłonie zdławiły ostatnie skrupuły, odzierając mnie z cnót i woli. Bez skrępowania otuliła ustami moją intymność i ogłosiła cenę umowną za rozkosz bezwstydu. Kwota upokorzyła mnie; dysponowałem zbyt ubogim kieszonkowym, abym sięgnął spełnienia, bez wsparcia rodziców.

8 komentarzy:

 1. W życiu nie rąbałabym młotkiem w kaloryfer. Szkoda by mi go było. Kaloryfera konkretnie, bo młotek jakoś by to przetrzymał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i słusznie - lepiej posłuchać, jak zdewastować system grzewczy.

   Usuń
 2. Zbyt nieśmiała, zbyt wycofana, zbyt szczęśliwa w samotności, zbyt dzika ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wychodzi na to, że "Zbyt" czyni nas nieszczęśliwymi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nie jest tak? nawet zbyt duże marzenia (albo spełnienia) kończyć się mogą fatalnie.

   Usuń
 4. Ciekawie odzwierciedliłeś w swoim lustrze, oczywistości, wielu mężczyznom dobrze znane. Gotowa jestem zaryzykować stwierdzenie, że wielu miało tak samo :)
  Bardzo fajnie napisane...Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miło słyszeć - jest tego więcej, jak zauważyłaś, bo to siedemdziesiąty drugi odcinek.

   Usuń