poniedziałek, 30 sierpnia 2021

Ubogi duchem.

 

Sikałem w oko Boga, a on parskał. Może parskała, ale, gdyby On był kobietą, to zamiast parskać – kląłby mnie w czarnoziem. Znaczy – klęłaby mnie tak, że zrzuciłbym sierść nawet tam, gdzie nigdy jej nie posiadałem.

 

Chwilowo na nieboskłonie panował spokój, a wciąż tak bardzo doskwierał mi pęcherz, że nie stać mnie było na myśli doniosłe. I niechbym zbrukać miał niepokalane boskie łono dowolnej płci, niebiańskiego pochodzenia, to gorzała we mnie potrzeba nieznośna.

 

Mówią, że człowiek stworzony został do wyższych uczuć. Ale tak mawiają jedynie syci, wypróżnieni, wyspani i pełni satysfakcji po całonocnej kopulacji. Pozostali…

 

-Cóż! Każdy nasikałby Bogu w oczy!


8 komentarzy:

 1. Mamy jeszcze majtki Tena - na nietrzymanie moczu. Hit ostatnich lat :)
  Łatwo mi się teraz śmiać, gdy kibelek "pod nosem...", ale parcie na pęcherz czy zwieracz w niesprzyjających okolicznościach skłania do nieprzewidzianych zachowań...
  katasta227(w temacie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takie majtki wymyślił ktoś dla kasjerów w hipermarketach, żeby ani na chwilkę nie przestawali kasować klientów.

   Usuń
 2. Człowiek stworzony do wyższych uczuć, ale jego fizjologia jest przyziemna. Jak mus to nawet wszyscy święci nie powstrzymają:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak możesz(mogłeś?)... tak w oko ?!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sądzisz, że w chwili potrzeby jest czas na dywagacje i rozglądanie się?

   Usuń
 4. A może Bóg jest tym i tym. Kto to wie. Może kiedyś się przekonamy może nie. Na mnie to już pewno Belzebub kocioł szykuje. Jedno wiem, chętnie bym wróciła na ziemię jako kocur.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taki karmnik dla pcheł? z marcowym jodłowaniem po nocach? romantycznie.

   Usuń