piątek, 25 sierpnia 2023

Duchoty.

 

    W pościgu za umykającym autobusem dziewczę wyposażone w biustonosz biegło szybciej od tego bez. Być może dlatego, że dziewczę wolne od stanika miało twarz naszpikowaną żelastwem, a balast (jak powszechnie wiadomo) mocno spowalnia ruchy. Młoda kobieta w lnianej koszuli haftowanej granatową nicią wyglądała jak szczytowe osiągnięcie bolesławieckiego wzornictwa, na twarzy niosła subtelność kruchą i dodającą jej uroku. Chmury tłoczyły się na niebie, szepcząc coś tam pod nosami, ale w ekspresji nie wyszły poza pomruki. Trzy krople na minutę trudno nawet nazwać selektywnym deszczem, chyba, że dysponuje się bardzo wyrafinowanym umysłem.

12 komentarzy:

 1. A wiadomo, która z nich była właścicielką tego biustonosza? Na złodziejce i biustonosz gore. Miałem podobnie z beretem. Łysy typ ściągnął mi go z głowy razem z peruką, mimo, że była ruda. Klej(ekologiczny z mąki) puścił i był ambaras.
  przezorny Janek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wewnątrz zachowywały się jak koleżanki - może mają jeden wspólny i używają naprzemiennie? żeby nie niszczyć garderoby i nie używać po jednej miseczce na głowę (jak Chińczycy ryż za dzień ciężkiej pracy).

   Usuń
  2. Nawet fajna gra, podobna do berka. Jak mnie złapiesz biustonosz jest twój, ale oddajesz złom...
   Grę można rozszerzać i na inne części garderoby, tylko ten złom...Obawiałbym się zakażenia...
   przezorny Janek

   Usuń
  3. młodzież jakoś ma mniej oporów do dzielenia się nawet intymnością. może czasy wymagają od nich takiej otwartości? wirtualny świat baaardzo daleko przesunął granice przyzwoitości.

   Usuń
 2. Podobają mi się te podniebne pomruki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet aura nie bywa sprawiedliwa, gdzieś tam zalewa pola i piwnice, gdzie indziej mżawką tylko uraczy...
  jotka

  OdpowiedzUsuń
 4. Z razcji takiego a nie innego ukształtowania powierzchni męskiej nie masz pojęcia, jakie uciążliwe jest bieganie z biustem!

  OdpowiedzUsuń