piątek, 11 sierpnia 2023

Ogłoszenie.

 

    Informujemy, że pomimo trwającej epidemii i rozprzestrzeniającego się drogą powietrzną śmiertelnie groźnego wirusa, nasza klinika bez żadnych zakłóceń nadal będzie przyjmować klientów.


    Jednakże, ze względu na bezpieczeństwo personelu i pacjentów, zabiegi będą wykonywane wyłącznie systemem kanałowym, przez odbyt.


    Prosimy przychodzić w maskach przeciwgazowych ze stosownym atestem, po minimum trzykrotnej lewatywie.


    Pacjentów uprasza się o przychodzenie w kiltach, a pacjentki w kieckach. Pozostałych zgodnie z wyznawaną płcią.


    Bieliznę należy zostawić na wieszaku poczekalni, z szacunku dla czasu pracy specjalisty.


    Przypominamy, że narzędzia stomatologiczne NIE SĄ wibratorami dla amatorów analnych doznań, a leczenie chorób wenerycznych nie leży w zakresie specjalizacji naszej kliniki.

6 komentarzy:

 1. Zachęcająca oferta.
  Ogłoszenie przeczytałem wiekowemu Wujowi(Patryk ma 88 lat), który ma parcie na wszelakie zabiegi (bez)inwazyjne przez odbyt. Jest podatny umysłowo na wszelakie zagrożenia wirusowe, bakteryjne itp. Pacjent wręcz wzorowy, uświadomiony i stosujący profilaktykę medyczną. Nawet, jak nie boli, bierze przeciwbólowe, nie ma świądu, a i tak się drapie. Nie ma wszawicy(ani mend), a co dzień goli brzytwą głowę i miejsca intymne. Nie kaszle, ale pluje-mógłbym dalej..., ale może zaboleć głowa. Na razie nie boli.
  Stary wyżeracz szpitalnych oddziałów wie, że to samo urządzenie wprowadzane do odbytu jest(pewnie po dezynfekcji?) wykorzystywane również przy sondowaniu płuc, serca -oczywiście przez otwór gębowy.
  Ma jednak problem-co z hemoroidami i polipami w trakcie penetracji? Co prawda Wujowi wycięli już dawno te złogi, ale jakby się przytrafił nawrót? Nikt mu nie usunie usuniętego, chyba?
  Gdzie pytać o szczegóły? No i cena.
  przezorny Janek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zabiegi dla koneserów. można powiedzieć "delikatesowe". Więc oczywiście drogie. a skoro pytasz o cenę, to znaczy, że Cię nie stać.

   Usuń
 2. Wujek ma emeryturę kombatancką. Czasami mi coś skapnie.
  przezorny Janek

  OdpowiedzUsuń
 3. Chwała losowi, żem zdrowa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na każdego przyjdzie pora. zęby to niemal pięta achillesa. a wtedy - witaj, leczenie kanałowe!

   Usuń