sobota, 4 maja 2024

Obwieszczenie.

 

    Obywatele!

    W związku z szalejącą w mieście wszawicą uprasza się mieszkańców, o dobrowolny udział w realizacji planu opracowanego przez magistrat. W ramach kompleksowego zwalczania plagi, służby miejskie prowadzą całodobowo chemiczne opryski terenów szczególnie zagrożonych, oraz strzyżenie wszelkich zwierząt futerkowych, w tym domowych, bezdomnych, oraz lokatorów ogrodu zoologicznego. Działający w mieście fryzjerzy zostali zatrudnieni przez urząd miasta do bezpłatnego strzyżenia mieszkańców, bez względu na wiek i płeć.


    Strzyżcie skórę do czysta, nie pomijając okolic bikini, pach, torsów i pozostałych wstydliwych miejsc. Straż miejska zapewni pełną dyskrecję. Opornym grozi dożywotnie wydalenia z miasta. Ścięte włosy zostaną zebrane i zutylizowane w ekologicznej spalarni.


10 komentarzy:

 1. A z ktorego to roku? W przeszlosci juz to bylo a przyszlosc to prawie jak fantasy. Brrr. A nie lepiej wyczesac i wszy ekologicznie wykorzystac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystko, co czytasz na blogu, to tylko przejaw mojej wyobraźni. nie ma sensu doszukiwać się zgodności z czymkolwiek. wszy wziąć na arkan, wyszkolić i niech pług ciągną! a jasne, że tak.

   Usuń
  2. Alez ja tez czytam z wyobraznia. I gdybaniem. :) Dobrze sie czyta!

   Usuń
  3. zrozumiałem, że pytasz, czy piszę z pamięci. że może już tak było "za moich czasów". więc odpowiadam - raczej nie. albo mam sklerozę, albo inwazja wszy - plaga nieznana biblii nie dotknęła Miasta rozpusty.

   Usuń
  4. Albo...albo byles tym, ktory sam sie wyrzucil z miasta na lono natury, aby dokonac spotkania ze smokiem (z nadzieja, ze to smoczyca :)))) dla ... szefa). Wszystko jest mozliwe bo oderwane od ... rea- rze- oczywistosci.

   Usuń
  5. nie wiem, czego używasz przed czytaniem (bo mam nadzieję, że to nie treści są praprzyczyną), ale musi być mocne, skoro wątki mieszają się płynniej niż mleko w kawie. gratuluję bez zazdrości!

   Usuń
  6. Nic nie biore, spokojnie mozesz zazdroscic. Kawa moze byc bez mleka. Spozniona wiosna moze troche dzialac bo kto wiosnie zabroni? Lubie tylko czytac, co tez od tej chwili bede robila. Milego tygodnia zycze.

   Usuń
  7. i wzajemnie. czytaj do woli. to też nałóg uzależniający wielce, ale chyba lekarze nie szukają antidotum.

   Usuń
 2. Cudownie by było, gdyby wyszedł urzędowy - a może nawet ustawowy - obowiązek golenia tych ohydnych bród.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak wejdzie, to dotyczyć będzie nie tylko bród. tak sądzę.

   Usuń