czwartek, 24 listopada 2022

Ekstrakty cz.88

 

Medycyna estetyczna.

Mąż strasznie cierpi nie mogąc pieścić piersi, lecz jeszcze bardziej uwielbia brać mnie od tyłu. Kocham go bezgranicznie i na urodziny postanowiłam zrobić mu wyjątkowy prezent. Proszę przeszczepić mi piersi na plecy, tylko możliwie blisko pupy, bo chłop ręce ma nie za długie.

 

Skuteczni do bólu.

Kiedy w brutalnym zamachu ginie Pierwszy, nie ma mowy o opieszałości organów. Tak było i tym razem; nim ogłoszono narodową żałobę, w areszcie czekało już na wyrok śmierci tysiąc sześćset czterdziestu dwóch podejrzanych. Medialny sukces był gwarantowany – wszyscy bez wyjątku przyznali się do winy.

 

Kompetencje bez granic.

Skargi na korki, tłok w obiektach użyteczności publicznej, brak pracy i własnego M, były zwyczajnie nudne, jednak od władzy wymaga się zdecydowanych działań. Globalnym lekarstwem na większość kłopotów społecznych okazać się mogły skutki uboczne obowiązkowych szczepień przesiewowych. Arszenikiem.

 

Zezwierzęcenie.

Powiedziała, że musi się zmienić, jeśli naprawdę jej pragnie. Zażądała żeby nauczył się pić tylko wodę i jeść wyłącznie roślinne pokarmy, a w domu kazała mu chodzić na czworakach. Potulnie wypełnił wszystkie życzenia – dopiero wtedy przyprawiła mu rogi.

 

Porzucony.

Szukając pomysłu, jak się go pozbyć, zabrała go na całodzienne zakupy. Przewidywała, że nie dociągnie południa i zmęczony utknie gdzieś pośród miliarda sklepików. Jej zostanie tylko zapamiętać, gdzie zginął i omijać ów sklep, żeby sumienna obsługa nie zwróciła zguby.

4 komentarze:

  1. Proste życie w krzywym zwierciadle czy może krzywe życie w prostym zwierciadle?

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż strach pomyśleć, jakie efemerydy powstaną po zaspokojeniu wszystkich fantazji seksualnych...
    jotka

    OdpowiedzUsuń