czwartek, 23 czerwca 2022

COŚ.

 

    Statystycznie dziwne dzieje się na tej stronie i trwa toto niemal od miesiąca. Zamiast „zwyczajowych” odwiedzin na poziomie 30-150 – powtarzających się w miarę regularnie – statystka czerwca oszalała i sugeruje zaskakujące zainteresowanie treściami na poziomie 800-2000 dziennie. Czyżbym coś przegapił? Najwyraźniej maszyny wirtualne knują jakiś spisek przeciw mnie. Nie wiem, czy bać się mam, czy cieszyć. Dlatego proszę -

 

- Postaw X w anonimowym komentarzu jeśli pragniesz mnie ukamienować.

 

- Postaw Y, jeśli wolisz zastać mnie żywym.

 

- Z zostaw dla tych, którzy mają mnie „gdzieś”, ale nie życzą mi nic złego, ani dobrego.

 

- Jeśli jesteś wirtualną inteligencją SI – podpisz się Q – łaskawie proszę…

 

- Mniejszościom, płciom dotąd niezdefiniowanym i oportunistom – proponuję grecką omegę –ω, jednostkę oporu, choć niewielką, kształtem przypominającą kobiece krągłości, to przecież znaczącą, tym bardziej, że zamyka alfabet, niczym Charybda, stanowiąca drugi koniec widnokręgu dla Scylli.

 

- Jeśli pominąłem jakąkolwiek mniejszość etniczną, duchową, czy dowolnie zdefiniowaną indywidualność arabską, proponuję -

 

- Zwolennikom kwitnącej wiśni w obliczu własnej ignorancji - mogę zaproponować dowolny znak w kanji – i tak nie potrafię ich prawidłowo nazwać w języku MOICH tubylców, a co dopiero rozczytać znaczenie. Będę wspierał się cyfrowym tłumaczem.

 

- Ludom, czującym etniczną niezależność i niechęć do wszystkich OBCYCH nacji – kłaniam się z szacunkiem i zrozumieniem proponując znak krzyża/gwiazdy/ sierpa z młotem, bądź bez, albo czegokolwiek, co trwale definiuje oną odrębność – niechby polską siedmiokropką, nie mającą wiele wspólnego z napływową , azjatycką biedronką.

 

Uczciwie wyjaśnię, że usilnie będę się starał wykryć pochodzenie chwilowego powodzenia, albo kompletnie je zignoruję.

 

- # zostawiam dla tych, którzy MUSZĄ COKOLWIEK ZAMANIFESTOWAĆ. U mnie? Po hasztagu – można, chyba, że zamierzasz obrażać moich gości – wtedy bez żadnej litości skasuję bałwochwalcze ukłony i inne insynuacje.

 

- Ach! Jest jeszcze dla pozostałych, nie mieszczących się w żadnej ze skromne zaprezentowanej gamy definicji – nie cierpię wstęgi Moebiusa– naprawdę. I sam już nie pamiętam, za co…

 

Więc – jeśli nie jesteś maszyną – proszę – postaw DOWOLNY ZNAK POD POSTEM, że to nie nagonka WSZECHWIEDZĄCEGO, tylko TY – z krwi i kości CZŁOWIEK PŁCI DOWOLNEJ! Stać Cię na podobną łaskę? W dowolnym języku świata? W ten sposób, być może… poprawisz komuś humor - na drugim końcu galaktyki. Fale elektromagnetyczne i promieniowanie gamma trwają w przeświadczeniu, że koniec wszechświata ich nie dotyczy. Ludziom jakoś to nie wystarcza.

 

-Hej! Jesteś tam? To się odezwij!. Inaczej ta zabawa straci sens!

15 komentarzy:

 1. # manifestuję się!
  A Moebiusa też nie lubię, za brak wyjścia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chwała pionierom - gladiatorom i traperom.
   czy również podejrzewasz, że kobiety stanowią większość blogową?

   Usuń
  2. Oku, to nie podejrzenie a pewność. Tak jak w Polsce i podejrzewam na całym świecie, czytelnictwo też jest kobietą w ogromnej większości.

   Usuń
  3. staram się nie silić na wyrocznię - a kiedy się uda - cieszę się, bo niełatwo mieć rację pośród tylu opinii.

   Usuń
 2. To ja, starsza pani bez godności, realna a nie wirtualna. Tez tak miałam lat temu kilka, nagle wzrosło i już nie spadło, stąd odwiedzin u mnie ponad dwa miliony, dusz i duchów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widziałem na stronie efekt. i kłaniam się pięknie - są tacy, do których ludziska zaglądają nawet wtedy, kiedy paparazzi nie są w stanie sięgnąć pod rąbek spódnicy. golizna sięga miliardów odsłon, rozum - trafia do nielicznych.

   Usuń
 3. Y!
  Żyj, pisz i trzymaj mocno blogspotowe cugle, żebym ciągle w spamie nie lądowała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Naprawdę cieszę się, że postawiłaś jakikolwiek znak - nie pomyślałem, że takie "Z" może się niektórym kojarzyć z faszystami, albo nawet z ludobójstwami - nieważne, czy autorem jest Putin, czy Bandera. Ważne, komu gloria i pomniki stawiać będą.

   Usuń
 4. To nie wystarczy zdjęcie i nick?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wystarczy nawet milczenie. to też jakaś reakcja - ot tak - pomyślałem niezbyt rozsądnie, że zastanawiająca jest tak duża dysproporcja i może udałoby się opanować ego napompowane maszynowymi wizytami i sprowadzić mniemania do zaścianka, w jakim dotychczas mieszkały.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. skala trudności rośnie. i liczba alternatywnych wszechświatów też.

   Usuń
 6. Przypuszczasz, że masz inwazję robotów?
  Zamiast się cieszyć, że czytelników przybywa, ty nosem kręcisz. 😉
  W sumie to skąd my, czytelnicy mamy być pewni, że ty to nie AI?
  Ja w każdym razie należę do gatunku homo sapiens.
  Chociaż powiem ci, że czasem patrząc na współziemian, zastanawiam się czy to możliwe, że mamy ten sam materiał genetyczny? 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przypuszczam. z prostej przyczyny - z dnia na dzień niewiele się dzieje. a już podejrzewanie że zainteresowanie skacze dwudziestokrotnie wydaje się być utopią.

   Usuń