piątek, 24 czerwca 2022

Ekstrakty cz.67

 

Pościg.

Pani podejrzewana przez organy o ukrywanie waginy zostanie najprawdopodobniej objęta międzynarodowym listem gończym. Goniec jest już w drodze, bo to młodzieniaszek, bardzo wyrywny i łasy, żeby rzeczoną waginę wyzwolić na chwałę publicznego osądu.

 

Orzeczenie z komentarzem.

Pan, uporczywie obnażający się przed grupami małoletnich, gromadzących się w osiedlowej piaskownicy wyrokiem sądu został skazany na dożywotnie zesłanie na Alaskę. Tam, tylko szaleniec obnażyłby się dobrowolnie, narażając się na kaftan bezpieczeństwa, bądź nieodwracalne odmrożenia.

 

Instrukcja prowadzenia wojny.

- Gwałcić, palić i szabrować. Inaczej żadna ofensywa skutecznie nie zasieje strachu w szeregach obrońców. Przynajmniej takie są wyniki ankiety zrealizowanej przy wsparciu wyszukanych tortur.

 

Ogłoszenie.

Poszukiwana krew, dowolnej grupy, byle nie zanieczyszczona nikotyną, alkoholem, czy innymi toksynami. Mile widziane, żeby dawcy powstrzymali się od spożywania czosnku i noszenia srebrnej biżuterii. Krew zasysał będzie fachowiec z wielowiekowym doświadczeniem i apetytem.

 

Zawodowiec.

Starszym paniom, cierpiącym na dolegliwości trzeciego wieku oferuję wsparcie. W lokalu klientki odnajduję „zapodziany majątek” i drogocenności po przodkach, bawiąc przy tym pikantnym dialogiem i spożywając domowe wypieki. Potrafię zagospodarować dowolnie małą rentę, nie gardzę groszem z portfela.

2 komentarze:

  1. Zawodowiec bez trudu znajdzie zatrudnienie, bo nie brakuje nadal chętnych i samotnych na tyle, by jemu podobnym zaufać.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. otóż to. co rusz wiadomości podają nowe przykłady naciągaczy.

      Usuń